LIGHTING / Chandeliers & Ceiling lamps / Stallyktor 10335175
nr 1033 5175
Stallyktor
one pair, metal, height: 33 cm, wear, damages, saknar 3 glas.
Ett par, metall, höjd: 33 cm
Condition: slitage, skador, saknar 3 glas
SEK 700
Monday April 25 2016
at 19:51:59
350 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Robot)